Úspěchy školy

2018/19

J. Randýsek - postup do finálového kola pěvecké soutěže Pop Nota
E. Plačková - postup do finálového kola pěvecké soutěže Pop Nota

E. Plačková – 3. místo ve zlatém pásmu v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
B. Martochová, B.B. Jones, V. Němý - zlaté pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
J. Randýsek - stříbrné pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
V. Štrálová - bronzové pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova


2017/18

V. Němý – 2. místo v pěvecké soutěži Pop Nota
A. Hrušková – 3. místo v pěvecké soutěži Pop Nota


E. Plačková – zlaté pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
V. Němý – 3. místo ve zlatém pásmu v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
A. Hrušková, S. Černochová, B. Kopčová, K. Vinklárková, K. Jandová, I. Burnett- Jones,
J. Randýsek, E. Mejsnarová, V. Machancová – stříbrné pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
E. Hladká, A. Ulrychová, B. Martochová - bronzové pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova

2016/17

E. Plačková - 1. místo v pěvecké soutěži Pop Nota + cena diváků
J. Mynaříková - 1. místo v pěvecké soutěži Pop Nota


E. Plačková - 2. místo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
J. Mynaříková - 3. místo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
A. Hrušková - stříbrné pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova
S. Černochová - bronzové pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova

2015/16

L. a D. Kočnarovi - 1. místo ve sběru papíru
E. Hladká - 2. místo ve sběru papíru
N. Kunovská - 3. místo ve sběru papíru

T. Vinkler - 1. místo ve sběru vršků
E. Hladká - 2. místo ve sběru vršků
J. a J. Randýskovi - 3. místo ve sběru vršků

K. Jandová - 2. místo ve výtvarné soutěži Mez medu to nejde

Š. Šimáček, D. Kočnar, Jindřich Randýsek - 1. místo v kategorii 1. tříd na triatlonových závodech v Ústí
S. Černochová, A. Ulrychová, O. Juráň - 1. místo v kategorii 2. a 3. tříd na triatlonových závodech v Ústí
L. Kočnarová, M. Kočnar, Josef Randýsek - 1. místo v kategorii 4. a 5. tříd na triatlonových závodech v Ústí

V. Perutka - účast v okresním kole recitační soutěže

A. Bagarová - 2. místo v pěvecké soutěži Hranický slavík

A. Bagarová - Zlaté pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova

 


2014/15

N. Baštářová - 3. místo v okresním kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí
K. Jandová - 3. místo v okresním kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí
M. Šrámek - 3. místo v okresním kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí
J. Randýsek - zvláštní cena v okresním kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí
L. Kočnarová - 1. místo v okresním kole literární soutěže Požární ochrana očima dětí
F. Randýsek - 3. místo v okresním kole literární soutěže Požární ochrana očima dětí

K. Jandová - 1. místo v krajském kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí
F. Randýsek - 1. místo v krajském kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí
L. Kočnarová - 3. místo v krajském kole výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí

M. Kočnar - 1. místo ve výtvarné soutěži Hranice očima dětí
F. Randýsek - 3. místo ve výtvarné soutěži Hranice očima dětí

R. Kraková, L. Kočnarová, A. Bagarová, M. Kušner, M. Blažek, M. Kočnar, M. Šrámek, M. Hadaš - 1. místo na turnaji ve vybíjené v Opatovicích

L. Kočnarová, M. Kočnar, F. Randýsek - 1. místo na triatlonových závodech v Ústí

A. Bagarová - 1. místo v pěvecké soutěži Pop nota

A. Bagarová - 1. místo v pěvecké soutěži Jindřichovský kokrháč

M. Blažek, L. Hložek, M. Kušner, F. Randýsek, M. Tulej - 1. místo na florbalovém turnaji

M. Kušner - 4. místo na plaveckém závodě Mokrá štafeta

A. Bagarová, T. Bagarová, J. Bagarová - 1. místo v televizní pěvecké soutěži Zpívá celá rodina

A. Bagarová, L. Kočnarová, L. Hložek, F. Randýsek, M. Kušner, M. Blažek - 3. místo v okresním přeboru škol v šachu družstev

A. Bagarová - Zlaté pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova

2013/14

A. Bagarová – 2. místo v pěvecké soutěži Pop Nota
                          1. místo v pěvecké soutěži Jinřichovský kokrháč

A. Pivoda – 7. místo v celorepublikovém finále soutěže Mladý zahrádkář

V. Beneš – 3. místo v soutěži v orientačním běhu Medvědí stezkou

Požární ochrana očima dětí

F. Randýsek – 2. místo v celostátním kole literární soutěže
N. Nováková – 2. místo v okresním kole výtvarné soutěže
Kolektiv 5. třídy – zvláštní cena poroty

Hasičská soutěž ve Skaličce

1. místo - D. Šrámek
2. místo - T. Andrys
3. místo - M. Blažek

1. místo - L. Kočnarová
2. místo - A. Bagarová
3. místo - B. Kopčová

T. Kočnarová, D. Šrámek a V. Beneš – Vítězství na ekologické konferenci Olomouckého kraje


F. Randýsek – zvláštní cena jeskyňářů za kresbu k výročí 100 let objevení Zbrašovských aragonitových jeskyní

A. Bagarová – Stříbrné pásmo v pěvecké soutěži Slavíci z Přerova

A. Pivoda – 1. místo v okresním kole soutěže Mladý zahrádkář

Nejúspěšnější škola na triatlonových závodech v Ústí

 

2012/13

Triatlon ( atletické závody) v Ústí – 1. místo – L. Kočnarová, F. Randýsek

Šachový turnaj – ZŠ a MŠ Skalička – 4. místo

Lyžařské závody v Tošovicích – 2. místo – M. Kočnar, Z. Berná a ZŠ Skalička

Lyžařské závody v Hlubočkách – 2. místo – Z. Berná, 3. místo – L. Kočnarová

Plavecké závody – 3. místo – M. Kušner

Fotbalový turnaj – McDonald´s Cup – 5. místo

Výtvarná soutěž v Hranicích – 1. místo – Z. Berná

2. místo – F. Randýsek

Pěvecká soutěž PO NOTA v Hranicích – 1. místo – A. Bagárová

Hasičská soutěž ve Skaličce:

  1. místo Eliška Juráňová a Karolína Jansová
  2. místo Lucie Kočnarová a Nikola Nováková
  3. místo Terezie Kočnarová a Andrea Nehybová
  1. místo Martin Kočnar a František Randýsek
  2. místo Daniel Šrámek a Ondřej Kunovský
  3. místo Tomáš Andrys a Lukáš Kunovský.

 

2011/12

Atletické závody (triatlon, Ústí)) – 1. třída -2.místo ( E. Juráňová, A. Bagarová, M. Tulej ) a 3. místo ( L. Kočnarová, D. Tutka, M. Kočnar)

3. třída -1. místo (M. Kuča, V. Koutný, R.Pavel) a 2. místo ( T. Kočnarová, D. Šrámek, E. Hotařová)

Regionální pěvecká soutěž – Slavíci z Přerova – Přerov – 2. místo ( Marie Žeravíková),

3. místo – ( Anna Bagarová)

Finálový přebor škol v šachu v Olomouci - 8. místě.

Krajský přebor škol v lyžování – 2. místo (Martin Kuča, Eva Hotařová, Václav Koutný, Michal Kušner a Zuzana Berná)

Lyžařské závody mezi základními školami – Tošovice ( organizátor ZŠ Skalička) – 1. místo

( M. Kuča a E. Hotařová), 2. místo ( M. Kušner a T. Kočnarová)

Účast v okresním kole recitační soutěže – Přerov ( M. Žeravíková, A. Bartošová)

Plavecké závody mezi základními školami – plovárna Hranice – 4. místo ( Z. Berná, M. Kušner)

Fotbalový zápas mezi základními školami – Mc Donald’s cup, Hranice – 4. místo

Pěvecká soutěž malotřídních škol Jindřichov n.L. – 2. místo (Marie Žeravíková)

Sudoku mezi malotřídními školami, Opatovice – 4. místo (Roman Pavel)

Strom roku ČR – 1. místo v  celostátním kole a 6. místo v evropském kole

 

 

 




Jídelníček
Pondělí 09.12.2019
Oběd: Polévka selská A:1,3,6,7,9 Kuře ala bažant, rýže, okurkový salát A:1 Ovoce A:- Čaj A:-
Úterý 10.12.2019
Oběd: Polévka rajská s ovesnými vločkami A:1,3,6,7,9 Balenky s Nivou, bramborová kaše, kompot A:1,3,6,7 Voda s citronem A:-
Středa 11.12.2019
Oběd: Polévka hrachová s houskou A:1,3,6,7,9 Zapečené těstoviny s tuňákem a mozzarellou, zeleninová obloha A:1,3,4,7 Šťáva A:-
Čtvrtek 12.12.2019
Oběd: Polévka hráškový krém A:1,3,6,7,9 Vepřový guláš, knedlík A:1,3,7 Čaj A:-
Pátek 13.12.2019
Oběd: Polévka slepičí s kapáním A:1,3,6,7,9 Koprová omáčka, vejce, brambory A:1,3,7 Ovoce A:- Minerálka A:-
Tel.:
+420 581 623 523
Mob.:
+420 723 321 048


Copyright © 2019 Základní a mateřská škola SkaličkaTvorba webu - webseo.cz