Stavěli jsme LEGO vozidla

Z Lega se dá postavit ledacos. Třeba originální vozidlo. A právě do soutěže o nejlepší Lego vozidlo se zapojila šestice odvážných ze třídy čtvrťáků a páťáků.
Soutěžící měli týden na stavbu a potom pár minut na prezentaci svého výtvoru. Hodnotila se originalita, propracovanost a celkový dojem z výrobku, stejně tak i představení vozidla zbytku školy.
Všichni stavitelé předvedli krásné výtvory a jistě inspirovali ostatní spolužáky. Ale vyhrát mohl jen jeden. Vítězem se nakonec stal Pepa Randýsek se svým tankem, kterému nechyběly ani takové detaily, jako třeba lékárnička nebo opravárenská sada. Druhé místo obsadil Martin Kočnar se stylovým Hot Rodem. Třetí skončil Martin Šrámek a jeho psem tažené sáně v zimní krajině.
Gratulujeme a těšíme se na další originální výtvory.
Více k vidění zde