Potrava pro zvířátka zajištěna

Stejně jako v minulých letech jsme do školy nosili žaludy, kaštany, a nově i bukvice, a soutěžili o nejlepšího sběrače.
Nakonec ve sběru kaštanů vybojovala 3. místo čtvrťačka Iva Husáková, 2. místo obsadil její spolužák Matěj Pala a vítězství si vysbíral páťák Vítězslav Perutka.
Ve sběru žaludů se na 3. místě usadila Barbora Hudečková z druhé třídy, 2. místo bylo znovu pro Matěje Palu a králem všech sběračů se suverénně stal Kája Beer, který tak navázal na loňský triumf.
Novinkou byl letos sběr bukvic, kterému dominoval Matěj Pala, následován Karlem Beerem.
Velké poděkování patří všem sběračům a jejich pomocníkům, kteří se do akce zapojili.
Všichni zúčastnění žáci získali od pana Kopči diplomy, vítězové věcné ceny a zvířátka z Obůrky spoustu dobrot.