Draci udělali radost dospělým i školákům

Už popáté se z hladiny místní přehrady ozývalo koncem prázdnin tajemné bubnování. Dračí lodě a jejich posádky se do Skaličky vrátily i letos a znovu to stálo za to.
Na dvousetmetrové trati bojovalo o nejlepší časy přes třicet týmů, všichni si pak na vodě i na souši užívali pěknou letní sobotu. Všem posádkám a návštěvníkům děkujeme za účast. Výdělek z akce jde, jako každý rok, na činnost dětí v ZŠ a MŠ Skalička.

Zároveň děkujeme všem dobrovolníkům i obci Skalička za výpomoc při organizaci, stejně jako těmto váženým sponzorům za jejich ceny a služby: Obec Skalička, Nemocnice Hranice a. s., BON TON s.r.o., cestovní kancelář, Hranice, Randýsek s.r.o., Hranice, Komerční budova Motošín, Pohybové studio Blanka, Hranice, Plavecká škola Lumír Zátopek, Hranice, Vítězslav Lév - Fitko na Plovárně, Hranice, Knihkupectví Ezop, Hranice, Lázně Teplice nad Bečvou a.s., Astra kancelářské potřeby, s.r.o., Hranice, Elektro - Max, Hranice, Včelařství Juráň, Skalička, Skalagro a.s., Skalička, Obchod Skalička, Helena Vašíčková a Jana Pitronová, Škuty Transport s.r.o., Skalička, Domov Větrný mlýn Skalička, Projektil, s.r.o., Jaroslav Svítek, Hranice, Rybářský revír Skalička, Petr Kopča, Skalička, VIOL - Vozák Jaromír, Hranice, Autoservis Jaroslav Hruška, Skalička, Kubeša Oldřich – Řeznictví a uzenářství f.o., Malhotice, PROVIAL Hranice spol. s r.o., Petr Čagan, Květinářství Simona Burešová, Hranice, Club Bonver Hranice, Grapp s.r.o., Hranice, Kadeřnictví Lenka Filipi, Hranice, Hypernova Hranice, AB Andrys – Bagar, Skalička.

Pondělí 15.04.2024
Úterý 16.04.2024